Публічний простір City Park

Це реновація занедбаної прибережної зони вздовж річки Сапалаївка, що протікає через місто Луцьк. Дана ділянка знаходиться в центральній частині міста і через неї прокладає свої шляхи велика кількість людей.

Проект включає в себе: універсальний спортивно-ігровий майданчик, алеї для відпочинку та прогулянок, велодоріжки, площу для проведення масових заходів, галерею стріт-арту, скейтпарк, ігрові майданчики для дітей та ін.

Ландшафтна композиція має лінійний характер та розвивається по течії річки. Проектом передбачено укріплення берегів георешітками та відповідними насадженнями. Об’єкт наповнений яскравими ландшафтними елементами але при цьому витриманий в мінімалістичному стилі. Територія публічного простору інклюзивна та наповнена зручною вуличною фурнітурою бренду ARIVA urban.

Проект пропагандує створення якісного міського середовища та розвиток урбаністики в цілому.

Реалізація: 2014-2018рр.

Адреса: м. Луцьк, проспект Волі 49а.

Проект отримав відзнаки конкурсу «ПРЕМІЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ АРХІТЕКТОРІВ УКРАЇНИ»:  ГРАН ПРІ великий приз «Простір» в номінації «Ландшафтний дизайн (реалізація)» та призом «Простір» в номінації «Будівлі, комплекси та споруди (реалізація)»


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *