Публічний простір City Park

Це реновація занедбаної прибережної зони вздовж річки Сапалаївка, що протікає через місто Луцьк. Дана ділянка знаходиться в центральній частині міста і через неї прокладає свої шляхи велика кількість людей.

Проект включає в себе: універсальний спортивно-ігровий майданчик, алеї для відпочинку та прогулянок, велодоріжки, площу для проведення масових заходів, галерею стріт-арту, скейтпарк, ігрові майданчики для дітей та ін.

Ландшафтна композиція має лінійний характер та розвивається по течії річки. Проектом передбачено укріплення берегів георешітками та відповідними насадженнями. Об’єкт наповнений яскравими ландшафтними елементами але при цьому витриманий в мінімалістичному стилі. Територія публічного простору інклюзивна та наповнена зручною вуличною фурнітурою бренду ARIVA urban.

Проект пропагандує створення якісного міського середовища та розвиток урбаністики в цілому.

Реалізація: 2014-2018рр.

Адреса: м. Луцьк, проспект Волі 49а.

Проект отримав відзнаки конкурсу «ПРЕМІЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ АРХІТЕКТОРІВ УКРАЇНИ»:  ГРАН ПРІ великий приз «Простір» в номінації «Ландшафтний дизайн (реалізація)» та призом «Простір» в номінації «Будівлі, комплекси та споруди (реалізація)»


 

Один коментар до “Публічний простір City Park”

  1. Доброго дня! У вас справді круті сучасні проекти. Навіть близько не йде в порівняння з тією совдепією, що продовжують ліпити в нашому місті. Надіюсь, що будівельники зможуть це все відтворити так, як воно є на візуалізаціях. А головне якісно, щоб не розвалилось через півроку.
    Буде лише одне щауваження. Не робіть пішохідні і велодоріжки з кутами. Ну не ходять люди так. І потім газон на цих кутах витоптаний

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *