Публічний простір City Park

Це реновація занедбаної прибережної зони вздовж річки Сапалаївка, що протікає через місто Луцьк. Дана ділянка знаходиться в центральній частині міста і через неї прокладає свої шляхи велика кількість людей.

Проект включає в себе: універсальний спортивно-ігровий майданчик, алеї для відпочинку та прогулянок, велодоріжки, площу для проведення масових заходів, галерею стріт-арту, скейтпарк, ігрові майданчики для дітей та ін.

Ландшафтна композиція має лінійний характер та розвивається по течії річки. Проектом передбачено укріплення берегів георешітками та відповідними насадженнями. Об’єкт наповнений яскравими ландшафтними елементами але при цьому витриманий в мінімалістичному стилі. Територія публічного простору інклюзивна та наповнена зручною вуличною фурнітурою бренду ARIVA urban. Продовжити читання “Публічний простір City Park”

Проект реконструкції скверу на проспекті Волі 31-33 в м. Луцьк

Проект реконструкції занедбаного скверу в м. Луцьк, на пр. Волі 31-33, колись в народі названого “Алея троянд”.  Представляємо базову концепцію, яка була презентована громадськості для обговорення 15.07.2018р. та  візуальну частину остаточного проекту, розробленого по результатам обговорення. Структура та композиція скверу сформована виходячи з сценаріїв руху людей та для людей. Ми зберегли практично всі існуючі дерева та збільшили проектом їх кількість, для мощення використали тротуарну плитку без фаски, та частково повторно використали існуючу. Гепластичні пагорби та клумби наповнені стійкими багаторічними рослинами. Територію наповнено сучасною вуличною фурнітурою дизайну Ariva urban. Сквер є інклюзивний, відкритим, доступним та мультифункціональним. Продовжити читання “Проект реконструкції скверу на проспекті Волі 31-33 в м. Луцьк”

Концепція реконструкції прибережної лінії річки Стир в Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки Луцька

Продовжити читання “Концепція реконструкції прибережної лінії річки Стир в Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки Луцька”

Концепція реконструкції парку ім. 900-річчя Луцька

Парк знаходиться в середмісті Луцька, щодня тут проходить велика кількість людей, тому дуже важливо врахувати як транзитні шляхи, так і всі інші маршрути. В жодному випадку їх не перекривати, а навпаки збільшити кількісно і зробити зручними для пересування. Доріжки повинні бути якісними, безпечними та комфортними. Продовжити читання “Концепція реконструкції парку ім. 900-річчя Луцька”

Реновація двору типової «сірої» багатоповерхівки в Луцьку

Концепція, яку ми створили у рамках роботи над архітектурним проектом «Центру обслуговування клієнтів КП Луцькводоканал». Оскільки офіс даної установи вбудовано в багатоквартирний житловий будинок, ми спільно з замовником ініціювали створення в даному дворі якісного, комфортного та безпечного публічного простору, який стане добрим прикладом для облаштування прибудинкових територій. Продовжити читання “Реновація двору типової «сірої» багатоповерхівки в Луцьку”